Producenci
O firmie

Imaginarium Grooming to firma, która powstała w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających właścicieli zwierząt domowych oraz hodowców i wystawców psów rasowych. Sami na co dzień mamy do czynienia z jedną z bardziej wymagających pod względem pielęgnacji ras psów. Z naszego dążenia do ideału w groomingu i w związku z brakami na polskim rynku powstała inicjatywa stworzenia sklepu bez kompromisów - z najlepszymi możliwymi i dostępnymi na świecie produktami do pielęgnacji zwierząt.

Wszystkie marki i produkty, które oferujemy w naszym sklepie skrupulatnie i przez dłuższy okres sprawdzamy i stosujemy na naszych psach wystawowych. Sprowadzamy tylko te produkty, za których jakość i efekty możemy ręczyć i które poznaliśmy na wskroś. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom szczegółowe informacje, porady i wskazówki dotyczące oferowanych przez nas produktów, dopasowując je do indywidualnych potrzeb każdego zwierzęcia i poszczególnych rodzajów szaty.

Nasz asortyment to produkty z najwyższej półki o niekwestionowanej jakości. Zakładając nasz sklep chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym nie ma chybionych wyborów, gdyż wszystkie produkty zostały skrupulatnie wyselekcjonowane. Naszym celem nie jest powiększanie asortymentu dla samej idei poszerzenia wyboru i zwiększenia liczby pozycji w sklepie - do naszego asortymentu trafią tylko i wyłącznie te produkty, które przejdą naszą surową i wymagającą selekcję dając najlepsze możliwe wyniki.  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl